Altun Mühendislik

Nusratiye Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:61/B Akdeniz Mersin Merkez / İçel (Mersin)
Cep Onaylı
Silver
Vitrin
Bugün 1 , Eylül ayında 6 ve toplamda 230 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=aLJDUat-lHo

Tüm Yorumlar

Serdar Es

Oyunuz:

Hakikaten işinin hakkını veren firma, teşekkürler!

0 firma favorilere ekledi
Puan 5 / 5 - 1 yorum

Altun Mühendislik

Nusratiye Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:61/B Akdeniz Mersin

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 18:30
Cumartesi08:00 - 18:30
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *